REKRUTACJA

Przyjmujemy dzieci od 2.5 roku życia. Rekrutacja jest prowadzona od stycznia każdego roku. Zapisanie dziecka do przedszkola jest poprzedzone rozmową z rodzicami mająca na celu zrozumienie, czy oczekiwania Rodziców są spójne z naszym programem oraz ustalenie zasad współpracy ze środowiskiem przedszkolnym


 

Przedszkole Wilanów:
 
Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2022/2023 .
Pierwszeństwo mają rodzeństwa dzieci lub absolwenci z przedszkola MiniHarvard lub szkoły podstawowej im A. Einsteina. Pozostałe osoby zapisywane są według kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania miejsc.

2.5-5 latki: Dzień otwarty: 5 marca o godzinie 10.00 w przedszkolu MiniHarvard dla rodziców z dziećmi (dla dzieci będą zorganizowane warsztaty i zwiedzanie przedszkola). Obecność należy potwierdzić do 2 marca 2022  na maila info.wilanow@miniharvard.pl (w informacji proszę podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, imię i nazwisko rodziców, nr kontaktowy).

Zerówka: w roku szkolnym 2022/23 klasa 0 będzie miała rozszerzony jęz. angielski. Większość zajęć odbywa się w przedszkolu MiniHarvard. Uczniowie zerówki w trakcie roku szkolnego będą korzystać z infrastruktury szkolnej: hali sportowej, boisk i pracowni tematycznych (workshop, art lab, music lab). Rekrutacja rozpoczęła się. Spotkania rekrutacyjne prosimy umawiać w szkole biuro@wilanow.edu.pl.