REKRUTACJA

Przyjmujemy dzieci od 2.5 roku życia. Rekrutacja jest prowadzona od stycznia każdego roku. Zapisanie dziecka do przedszkola jest poprzedzone rozmową z rodzicami mająca na celu zrozumienie, czy oczekiwania Rodziców są spójne z naszym programem oraz ustalenie zasad współpracy ze środowiskiem przedszkolnym


 

Rekrutacja 2023/24:
 
Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2023/24 do grup przedszkolnych dla dzieci z roczników 2018-2021 do naszego przedszkola  na Wilanowie.  
 
Pierwszeństwo mają rodzeństwa naszych dzieci (zarówno z przedszkola Mini Harvard i Szkoły Podstawowej im. A. Einsteina) oraz rodzeństwa naszych absolwentów.  Pozostałe dzieci zapisywane będą do wyczerpania miejsc. Dzieci z zerówki z przedszkola MiniHarvard Wilanow mają większość zajęć w przedszkolu, ale korzystają również z infrastruktury szkolnej: hali sportowej, boisk i pracowni tematycznych (workshop, art lab).
 
22 kwietnia 2023 od godziny 10.00 odbędzie się dzień otwarty.  Zapraszamy Rodziców z dziećmi dla których zorganizowane będą warsztaty i zwiedzanie przedszkola.  Chęć uczestnictwa prosimy zgłosić do 21.04. 2023 na adres mailowy info.wilanow@miniharvard.pl.  W informacji prosimy podać imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia, imię i nazwisko rodziców, nr kontaktowy.  Spotkania rekrutacyjne z Dyrektorem placówki prosimy umawiać w dowolnym terminie w przedszkolu lub pod adresem mailowym wilanow@miniharvard.pl.  W sprawie zapisów do klasy 1 do naszej szkoły na Wilanowie bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio ze szkołą.
 
Serdecznie zapraszamy Andżelika Szczepaniak